Tirool. Brandenbergi mäed

Reisi toimumise aeg: täpsustamisel

Grupi suurus: 10 inimest 

Kestvus: 7 päeva

Hind: täpsustamisel

Raskusaste: ΔΔΔΔ

Matka alguspunkt : Kramsac. Matka lõpppunkt: Maurach (Achensee)

Matka info. 5 päevane matk Brandenbergi alpides + Rofan. 5 päevase matkatee jooksul läbitakse 70 km ja läbitakse 3600 tõusumeetrit, ronides kokku nelja mäe tippu, millest kõrgeim on Rofani mägi (2259m) . Matka üks kõrgpunkte oli kindlasti kolmandal päeval külastatav Alpimäestiku kalliskivi “Zireiner See”, mis on üks kauneim ja enim pildistatud Tiroli mägijärv.

Maastik on väga mitmekesine ja sobib ideaalselt algajale matkajale, kuna matka tempo on arvestatud mugavalt liikumiseks ning ümbruse nautimiseks ning ühe päeva sees maksimaalset tõusu 1371 meetrit ning kestust mitte rohkem, kui 9 tundi. Ööbimine ning toitlustamine kõigi mugavustega äärmiselt külalislahketes Alpikülade külalistemajades/hotellides.

Hind sisaldab:

  • 6 ööbimist, 5 hommikusööki, 3 õhtusööki (3 käiku)
  • Matkajuhiga 4 päevast matka mägedes, matkajuhi/giidi teenused 24/7
  • Kindlustus (reisikindlustus + aktiivtegevuskindlustus)
  • Bayreuhter Hüttis magamiskoti laenutus

 

Ajakava

1. päev lend Münchenisse, sõit Kramsachi, ööbimine (õhtu- ja hommikusöök hinna sees). Väike, rahulik, mugav linnake, mille vaatamisväärsuseks on Tiefenbachklammi kuru, kus kulgeb ka matkatee.

2. päev on esimene matkapäev. Üle Voldöppergi mäe Brandenbergi, ööbimine Brandenbergis (õhtu ja hommikusöök hinna sees)

3. päev. Matkapäev. Üle Kienbergi mäe Pineggi, ööbimine (õhtu- ja hommikusöök hinna sees)

4 päev. Mäed. Ööbimine Bayreuhter Hütis. 1600 m kõrgusel asuv alpinistidele ja matkajatele mõeldud mägihütt, kus ööbime ühistoas, vajalik on magamiskott ( hinna sees). Puudub dušši võimalus.

5 . päev, matkamine üle Rofani tipu Erfurter Hütini, laskumine Maurachi, ööbimine.

6. päev on puhkuse ja taastumise päev, ööbimine samas kohas, Maurach. Võimalik külastada erinevaid õhtuseid kultuuri ja rahvaüritusi. Täpsem info ja soovitused matkajuhilt

7 päeval sõit lennujaama, lend Tallinnasse.

 

Lisatasu eest

  • lennupiletid ja transfeer matka alguspunkti Kramsach ning matka lõpp punktist Maurachist lennujaama, koos matkajuhiga ca 350 EUR, hind oleneb lennupiletite hetke hinnast, mida varem broneerida, seda odavam.

  • Võimalik tasuda osade kaupa: 1/3 broneeringu kinnituseks; 1/3 15 aprill; 1/3 enne lennu väljumist.