Karwendel

Tirool, Karwendel - nauding nii kehale, kui hingele. Suurepärane ja unikaalne võimalus matkata imeliste vaadetega radadel, samas nautida ehedat alpielu. Matk on kohandatud selliselt, et see vastaks igaühe võimetele ja soovidele - kellele adrenaliinirohkem, kellele vähe rahulikum. Sobilik matkapuhkus ka neile, kes ei ole enne mägimatkal käinud

1 päev, 3 juuli lend Münchenisse, sõit matka alguspunkti (kas Bad Tölz või Lenggries)

2 päev, 4 juuli, esimene matkapäev, marssruudil Hinterriss – Falkenhütte. Teekond: Hinterriss – Johannestal – Väike Ahornboden – Spielissjoch (soovi korral Mahnkopf 2093m)  – Falkenhütte. Tegemist on kerge matkaga, mis on heaks soojenduseks järgmistele päevadele. Õpime õiget mägimatka tehnikat, navigeerimist, kõike, mida mägedes matkamisel vaja läheb seal hulgas reaalset võimalust saada üle kõrguse kartusest.

Ööbimine vastavalt valikule, kas laagris, kaheinimese toas või ühistoas.

 

↑980 m, ↓60m, 5 tundi, 14 km (soovi korral lisandub Mahnkopfi tipp ↑↓ 290 m, 2 tundi) 

3 päev, 5 juuli, teine matkapäev, marssruudil: Falkenhütte – (soovi korral Gamsjoch 2452 m) – Eng – Panoramweg – Binsalm.

Binsalmis ööbime 2 ööd. Tegemist on 1500 m kõrgusel asuv eheda alpitaluga, avatud kamina, traditsioonilise Tirooli köögiga. Lõõgastuda on võimalik  väikses sooja mäeveega välibasseinis, millest avaneb panoraamvaade Tirooli mägedele.

 

Kellel soovi, saab pidutseda koos kohalikega, elava muusika saatel.

Ööbimine vastavalt valikule, kas laagris, kaheinimese toas või ühistoas.

Play Video

↑532 m, ↓874m, 4 tundi, 10 km (soovi korral lisandub Gamsjoch tipp ↑849↓ 249 m, 3 tundi) 

4 päev, 6 juuli, on võimalik valida matk vastavalt füüsilistele võimetele ja oma soovile. Aitan kokku panna vastavalt igaühe võimetele, soovidele ning raskemal ja keerukamal olen ise kaasas. Soovitan matka Sonnjoch (2458 m) tippu, mis orjenteeruvalt võtab aega 5 tundi ja sisaldab endas 1000 m tõusu ja sama palju laskumist.

Kellel soovib võib loomulikult ka lihtsalt lõõgastuda ja vaateid ning ehtsat Tiroli atmosfääri nautida.

 

5 päev, 7 juuli, matkamine üle Lamsenjochi Schwazi, kus ka ööbime.

↑495 m, ↓1452m, 6 tundi, 16 km 

6 päev, 7 juuli Swarovski  kristallimaailma külastus. Õhtuks jõuame Innsbrucki.

7 päeval ,8 juuli sõit lennujaama, lend Tallinnasse.

Küsi lisa infot : info@chillen.ee

Matk toimub 4-8 juuli 2024. Matka hind algab 430 EUR , millele lisandub lennupiletite ning söögi maksumus.  Loomulikult saab ka abi, nõu lennupiletite hankimisel ja nö juhendmist Tallinnast alates 🙂 Soovitatav on lennata Tallinn – München; Innsbruck – Tallinn või  Tallinn – München – Tallinn. Grupi suurus kuni 12 inimest. Samas saab Austriasse saabuda soovi korral ka varem ning lahkuda hiljem, kuidas endale mugavam ja sobivam on.

Mida pakkida kaasa: 

  • Seljakott – mis on kinnitatav ka puusadelt, pakitult koguraskusega soovitatavalt mitte üle 8 – kg (kehvema füüsilise vormi korral) ja 12 kg (parema füüsilise vormi korral). Matkata tuleb koos seljakotiga, va tipud.

  • Matkasaapad – ulatuvad üle pahkluu

  • Matkakepid

  • vt infot rubriigist : soovitused, nõuanded või küsi julgelt maili teel lisa

  • Klindlustuseks piisab ka nt Swedpanga krediitkaardist või tavalisest reisikindlustusest, mis katab kuni 3000m kõrgusel matkamise (erivarustust ei kasuta).