Üheskoos kogeda

Üksi reisida, matkata, üheskoos kogeda – iga positiivne emotsioon on võimsam, kui seda koos läbi elada ning igast negatiivsest emotsioonist kergem üle saada, kui keegi on kõrval. Imelised puhkuseelamused muutuvad veelgi toredamaks ja meeldejäävamaks.  

Ehedad, lihtsad

Meie reisid on ehedad ning audentsed, me ei ole turistid, selle sõna negatiivse varjundiga, pigem vandersellid, avastajad ja nautlejad, kes sulanduvad igal maal keskkonda. Reisimine on kõige parem haridus elus.

Mitmekülgne

Reisid kingivad võimaluse taastada oma elujõudu, hajutada igapäeva rutiini ja stressi, leida uusi sõpru ja tutvusi. Meie reisid hõlmavad nii füüsilist tegevust, silmaringi laiendamist kui ka kohaliku kultuuriga tutvumist.

Elamustele pühendatud

Reisimine ei ole ainult pildid sinu telefonis, reisimine on mälestused kogu eluks. Iga reis on väike seiklus. Pole tähtis, kui palju on päevi sinu elus, tähtis on, kui palju elu on su igas päevas. Laiendame silmaringi, ümbritseme end sarnaste inimestega, kellel on samad huvid ja kirg reisimise vastu.

Üksinda matkama reisima

Puhkus, matk või reis – üheskoos mõttekaaslasega/kaaslastega on see kordades nauditavam. Olgu need Austria imeliste vaadetega mäed, matkad, mis panevad proovile nii vaimse, kui füüsilise vastupidavus, romantilised linnad, lõbusad lühipuhkused – kui teil pole hetkel kaaslast, kellega seda kõike ette võtta, olete õiges kohas.

Reisidel on kõik korraldatud ning reisijuht/matkajuht on pigem kaaslane, kellele saab igas olukorras toetuda, alates söögimenüü tõlkimisest ja nõuannetest seljakoti pakkimiseks, kuid kes omab ka vastutus kogu reisi korraldusliku poole eest.